Ogłoszenie

Zapraszamy na VT 2.1.4! v1.svoice.pl port: 5391

#1 2013-12-04 09:36:58

 Kule

http://mazurski.xaa.pl/images/ranks/admin.gif

693006
Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 376
Punktów :   
Nick z Gry: Kule Of Nextoria
Profesja: Bóg

Kilka Screenów

Kila Screenów:

http://i41.tinypic.com/2l8aopd.jpg

Offline

 

#2 2013-12-05 22:52:03

 Danny

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-12-05
Posty: 53
Punktów :   
Nick z Gry: Osiem Hp
Profesja: Pływający pośród fal!

Re: Kilka Screenów

Zapowiada się ciekawie, oby   troche postał ten serwer

Pozdrawiam,
Danny.


Nie ma prawdziwego życia... Jest tylko AFK !
Bo nie liczy się siła... A PIER*OLNIĘCIE !

Offline

 

#3 2013-12-05 23:19:21

 Kule

http://mazurski.xaa.pl/images/ranks/admin.gif

693006
Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 376
Punktów :   
Nick z Gry: Kule Of Nextoria
Profesja: Bóg

Re: Kilka Screenów

Jak już pisałem Nextoria jest serverem stałym. Można śmiało grać, na długie czasy.
Wiele misji, tasków, Questów - Nudy nie będzie.

Offline

 
Gry w przeglądarce

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi

[ Generated in 0.039 seconds, 8 queries executed ]