Kule - 2014-01-19 18:19:48

Witam! Jak wiadomo Firma Ronit ma problem z panelami.
Więc nasz serwer został tak to ujmę "wysadzony".
Jakub (Ron), ma to naprawić po godzinie 22, teraz nie ma go w domu i nie ma dostępu do komputera.
Do rzeczy:

Jaka rekompensata za ten o to Offline, was zadowoli.
Propozycje pod tematem.


Pozdrawiam, Kule!

www.misticsoul.pun.pl www.naszezueforumowisko.pun.pl www.chowanego-cs.pun.pl www.turnieje10hamachi.pun.pl www.wildlifepark2.pun.pl